100% RECYKLOVANÉ SKLO ze Španělska. Společnost VIDRIOS San Miguel žapočala svou cestu již v roce 1985, kdy "padlo" rozhodnutí vyrábět produkty pouze ze 100% recyklovaného skla. Tento kompromis s životním prostředím nadále zachovali a hodlají tak činit i nadále. Sklo je získáváno ze skleněných obalů a sbíráno specializovanou společností, která jej přepravuje do recyklačního závodu. Sklo je poté vybráno, ošetřeno a následně dopraveno do továrny k recyklaci. Použito je výhradně 100% recyklované sklo bez jakýchkoliv přísad. Dodržují všechny aspekty Kjótského protokolu a mezinárodní smlouvy, které zavazují všechny strany ke snižování skleníkových plynů.
Design, kvalita a styl. Všechny tyto proukty jsou možné opakovaně recyklovat, aniž by došlo ke snížení kvality. Jakmile si zakoupíte recyklované sklo, v podstatě uzavíráte smyčku. Dostanou se Vám do ruky naprosto originální, nápadité, designově krásné a kvalitní kousky, kterými si vybavíte nejen svou kuchyň, dům, byt nebo kancelář, ale zároveň budou i přínosné pro životní prostředí.
Opravdu chcete vyprázdnit košík?
Níže zadejte Váš email, na který bude odeslán Váš slevový kód. (Možná Vám "skočí" do složky "Hromadné" emaily, prosím, zkontrolujte si ji, při nedohledání kupónu v "Doručené" poště)
Sleva platí při nákupu nad 700 Kč a je platná 3 dny od vystavení. Přejeme Vám krásné vybírání! ♥
Zadáním emailu souhlasíte se zasílaním novinek a zpracováním osobních údajů. Ničeho se nebojte, nebudeme Vás zahlcovat zbytečnostmi!